Tweet
NovinkyAnimeMangaDorama

Novinky

Vítejte na konečných (a vysněných) stránkách Kakkoii Fansub, kde najdete překlad anime a dorama. V budoucnu se snad dočkáte i mangy. 

 

Naše SS videa, tedy .mkv soubory, doporučujeme přehrávat ve VLC přehrávači. Pokud ho nemáte, níže najdete odkaz ke stáhnutí.

 

Všechna autorská práva patří jejich tvůrcům, Kakkoii Fansub si na nic nenárokuje právo. Překlad je pouze pro fanoušky a zdarma.

Bavte se!

 

FB  G+  VLC download

The Big O06.1.2017 23:38

Přibyl 12. díl.
Přejít na The Big O

Už je to 40 let od incidentu zvaný „Událost“, který zničil město Paradigma a vymazal vzpomínky obyvatel. I přesto, že se jejich životy nakonec vrátily do normálu, když si vzpomněli na využití technologií, jako elektřina a vozidla, jsou stále sužováni jedním problémem. Stále neví, co přesně se před více než 40 lety stalo. Roger Smith je známý jako Vyjednávač. Má za to, že jeho povinností je chránit lidi, zatímco se vyrovnává se svou vlastní záhadnou minulostí. A ví, že se může spolehnout na své spojence – androida Dorothy, sluhu Normana a obrovského robota zvaného Big O.

Obrázek novinky k The Big O

Gallery Fake06.1.2017 23:30

Přibyl 16. díl.
Přejít na Gallery Fake

Fujita Reiji je bývalý restaurátor Metropolitního muzea umění v New Yorku. Vrátil se do Tokia, kde založil svou vlastní galerii, která nese název Gallery Fake. Fujita vlastní kopie děl slavných umělců. Ale městem se proslýchá, že na černém trhu prodává pravá díla za nekřesťanské peníze. Co je na tom pravdy?

Obrázek novinky k Gallery Fake

Jinki: Extend02.1.2017 21:07

Přibyl 8. díl.
Přejít na Jinki: Extend

Budeme sledovat příběh osamělé puberťačky Aoby, která vyniká ve stavění modelů plastických robotů. Jednoho dne ji její vlastní matka unese do džungle Jižní Ameriky, kde organizace zvaná "Anděl" připravuje robota zvaného Bitevní robot Moribito číslo 2 ("Strážce"). Tento robot má být použit v bitvě proti starodávným jin-ki ("lidským strojům").

Obrázek novinky k Jinki: Extend

Oznam12.12.2016 22:22

GOME, GOME, GOME! Vzhledem k mému příšernému množství povinností valících se na mou hlavu považujte prosinec za přípravný pro nastávající rok 2017. Vynasnažím se držet naplánovaných vydání, ale už jste si všimli, že nabírám skluz... Začíná mě to štvát a stresovat ještě víc, jenže si ten stres nemůžu dovolit. :( Co v prosinci vyjde, to vyjde, co nevyjde, bude vykompenzováno v lednu. Děkuji za pochopení. Sayoko

Obrázek novinky k Oznam

Posunutí překladu05.12.2016 21:32

8. díl Jinki vyjde příští pondělí 12.12., 16. díl Gallery Fake vyjde 14.12.

Obrázek novinky k Posunutí překladu
KAKKOII FANSUB 2011 | O BFS RS