Tweet
NovinkyAnimeMangaDorama

Dorama

Dorama

Ichi Rittoru no Namida

Patnáctiletá Ikeuchi Aya měla v poslední době velké potíže s pohybem. Po vyšetření jí lékař zjistí vzácnou chorobu - Spinocerebelární degeneraci, která způsobuje odumírání, laicky řečeno, ztrátu vlády nad svým tělem, i když mysl zůstává nepoškozena. Jednoho dne nebude schopna jíst, psát, mluvit, mrkat… žít. Příběh popisuje její vyrovnávání se s tragickým osudem, vztahy v její rodině, první lásku, její zoufalost… ale hlavně ohromnou odvahu a touhu žít. Žít… a psát svůj deník, dokud bude schopna držet pero v ruce. Seriál je založen na skutečných denících dívky jménem Kitou Aya (1962-1988) se stejným osudem. V Japonsku se kniha, vydaná krátce před její smrtí, stala okamžitě bestsellerem.
11/11
TV sérieDokončeno

Ichi Rittoru no Namida Special

Odehrává se půl roku po Ayině smrti. Hlavním hrdinou je její mladší sestra Ako, teď sestřička a Ayin přítel Haruto, který se stal neurochirurgem, aby mohl pomáhat ostatním lidem, nemocným jako jeho mrtvá přítelkyně - i když se sám s její smrtí ještě úplně nesmířil. Šanci dostane, když se v nemocnici objeví čtrnáctiletá dívka, Mizuki, se stejnou nemocí, jako měla Aya - ale žádnou vůlí žít. Náhodou se jí dostane do ruky Ayin deník...
1/1
SpeciálDokončeno

Lucky Seven

Tokita Shuntarou je mladý muž bez práce, který svůj volný čas tráví sváděním žen. Jednoho dne zjistil, že manžel jedné z jeho přítelkyň si najal detektiva, aby si ověřil její nevěru. Jednoho z detektivů pronásledoval až do kanceláře. A tam byl překvapen, když mu nabídli, aby se stal jedním z nich.
2/11
TV sériePozastaveno

Mianhada, Saranghanda

Cha Moo-Hyuk je podnikatel s kriminální minulostí, který se chce pomstít své biologické matce za to, že ho opustila. Když mu byly dva roky, adoptovala si ho australská rodina. Ta s ním ale špatně zacházela a tak, když mu bylo deset, utekl. Stalo se z něho dítě ulice, přidal se k pouličnímu gangu a prodával drogy. Při jednom incidentu ho zasáhla kulka do hlavy. A přesto je pořád pevně rozhodnut vrátit se do Koreje, aby našel svou pravou matku.
0/16
TV sériePřekládá se

KAKKOII FANSUB 2011 | O BFS RS