Tweet
NovinkyAnimeMangaDorama

Anime

Anime

Ai City

V dystopickém a futuristickém Tokiu se lidský genetický kód pokřivil. V popředí technologie je Fraud, organizace provádějící experimenty na lidech jako je Kei a Ai. To jsou dva uprchlí "hlavní metrici" se silnou psychokinetickou schopností. Zlověstný pan Lee nechce nic víc, než získat Ai zpět do svých spárů. Vidí v ní klíč k obrovské moci. Zato Kei chce jednoduše udržet Ai v bezpečí. A ďábelský Lai Lo Ching má své vlastní plány. Spolu s hlavním metricem amnézie, K2, musí Kei bojovat, aby Ai ochráni před ďábelským panem Leem, Lai Lo Chingem i světem samotným!
1/1
FilmDokončeno

Bartender

Geniální barman, Sasakura Ryuu, servíruje svým návštěvníkům úžasně namíchané drinky. Ryuu oplývá trpělivostí a vyslechne každého, kdo má nějaký problém. Pojďme si tedy vyhradit pár minut na ochutnání jeho božích koktejlů.
11/11
TV sérieDokončeno

Eureka Seven AO

Příběh se odehrává na izolovaných Okinawských ostrovech, které se chtějí vrátit zpátky k nezávislé vládě. Hlavním hrdinou je třináctiletý chlapec bez otce, Fukai Ao. Na ostrově žije se starým doktorem Toshiem. Ao má kamarádku z dětství, která se jmenuje Arata Naru. Ta žije na ostrově se svým otcem, sestrou a babičkou. Naru je sama o sobě výjimečná, protože se v ní probudila síla Yuta. Najednou se však objevuje záhadná bytost Tajemství, která útočí na korál Scub. Aby Ao ostrov ochránil, vstupuje do bojové jednotky.
14/24
TV sériePozastaveno

Gakkou no Kaidan

Satsuki Miyanoshita se se svým mladším bratrem Keiichirem a otcem přestěhuje do rodného města své dávno zemřelé matky. Zjistí, že poblíž jejich nové školy je stará školní budova, která se používala za let jejich rodičů. A říká se, že v té škole straší. Satsuki ani Keiichiro s tím nechtějí nic mít, ale jejich kočku Kayu posedne démon. A tak se Satsuki, Keiichiro a jejich noví přátelé snaží zachránit kočku a město před zákeřnými duchy.
20/20
TV sérieDokončeno

Gallery Fake

Fujita Reiji je bývalý restaurátor Metropolitního muzea umění v New Yorku. Vrátil se do Tokia, kde založil svou vlastní galerii, která nese název Gallery Fake. Fujita vlastní kopie děl slavných umělců. Ale městem se proslýchá, že na černém trhu prodává pravá díla za nekřesťanské peníze. Co je na tom pravdy?
18/37
TV sériePřekládá se

Ginga Kikoutai Majestic Prince

Příběh začíná v době, kdy lidstvo kvůli nedostatku zdrojů osídlilo vesmír. Pokroky ve výzkumu genetického inženýrství umožňuje lidem adaptovat se do nového prostředí. Hlavní hrdina Izuru se proto zapsal na akademii Gurantseere, aby mohl lidstvo chránit.
24/24
TV sérieDokončeno

Hametsu no Mars

V roce 2016 sonda vyslaná na Mars exploduje v zemské atmosféře, což způsobí, že fragmenty obsahující DNA obyvatel Marsu spadnou na území Japonska. Lidé po celém Japonsku jsou nakaženi virem způsobující mutaci, a tak jsou tito lidé nazýváni jako Antici. Je založena organizace AAST, která ve spolupráci s doktorem Hiroshim Hyuugou vyvine oblek MARS účinný proti Antikům. Jenže tento oblek může nosit jenom pár geneticky kompatibilních jedinců. A jedním z prvních lidí je doktorův syn Takeru. Jeden z fragmentů je převážen do laboratoře v USA kvůli analýze, ale konvoj je napaden Antiky. Takeru musí bojovat, aby ochránil lidstvo a ukončil tento incident. OVA je založeno na hře Hametsu no Mars pro konzoli PlayStation 2.
1/1
OVADokončeno

Jinki: Extend

Budeme sledovat příběh osamělé puberťačky Aoby, která vyniká ve stavění modelů plastických robotů. Jednoho dne ji její vlastní matka unese do džungle Jižní Ameriky, kde organizace zvaná "Anděl" připravuje robota zvaného Bitevní robot Moribito číslo 2 ("Strážce"). Tento robot má být použit v bitvě proti starodávným jin-ki ("lidským strojům").
12/12
TV sérieDokončeno

Kaleido Star

Mladá Naegino Sora přilétá do Spojených Států, aby si splnila svůj sen dostat se do Kaleido Stage a stát se slavnou hvězdou. Kaleido Stage je cirkus, který vás pohltí svým akrobaticko-muzikálně-divadelním představením. Je před dní velmi dlouhá, trnitá cesta. Úspěchy, selhání, deprese, chyby, bolest, slzy, radost. Tímhle vším si musí projít, aby dosáhla svého snu. Jak si Sora povede?
51/51
TV sérieDokončeno

Kaleido Star: Aratanaru Tsubasa - Extra Stage

Sora Naegino byla konečně prohlášena za nejlepší Kaleido Star v historii a za novou vycházející hvězdu je Rosetta Passel, která dostala hlavní roli. Ale když se zkoušky zvrtnou, začíná Rosetta pochybovat o svých schopnostech na roli. A Fool mezitím bojuje s démony své minulosti...
1/1
OVADokončeno

Kaleido Star: Good da yo! Goood!!

Ve třech krátkých scénách s chibi verzí Sory, Leily, May a ostatních se dozvíme, jak vařit, jak pracovat s diabolem a naučíme se pár slov v lachtaním jazyce.
1/1
OVADokončeno

Kaleido Star: Legend of Phoenix - Layla Hamilton Monogatari

Leila bude na Broadway vystupovat s představením Fénix. I když hraje důležitou roli, beze slova se vydává na cestu na kole, aby našla to, co jí chybí.
1/1
OVADokončeno

Kiddy Grade

Píše se rok S. C. (Star Century – Hvězdné století) 0168. Země se stala historickou památkou a lidstvo osídlilo vesmír. Byla založena Globální Unie, zkráceně GU. Aby bylo možné dohlížet na mezihvězdný obchod a jeho pravidla, byla současně s Globální Unií založena Galaktická Organizace Trhů a Tarifů, zkráceně GOTT. Přeskočme 162 let. Píše se S. C. 0328. Hlavní sídlo GOTTu je na planetě Aineas. Přimíchejme se do skupinky, která je na školní exkurzi. Poslouchejme chvíli výklad. A pak se pozastavme nad věkem mladých recepčních. Právě tyto dívky budeme po celý seriál sledovat...
24/24
TV sérieDokončeno

Kiddy Grade: Ignition

První film rekapituluje první sérii stejnojmenného anime. Seznámíme se s Eclair a Lumiere, zkráceně se dozvíme, co se v první sérii událo, uvidíme klíčové momenty. To nedůležité je zatlačeno v pozadí, takže se na to musíme podívat v seriálu.
1/1
FilmDokončeno

Kiddy Grade: Maelstrom

V druhém filmu si zopakujeme, co se událo v první polovině druhé série. Děj se zamotává a rozmotává. Finále se ale ještě nekoná.
1/1
FilmDokončeno

Kiddy Grade: Truth Dawn

A třetí film uzavírá celou sérii...
1/1
FilmDokončeno

Kuiba

Nevinný chlapec nebo neblaze proslulý démon? Každých 333 let se znovuzrodí ďábelský "Kuiba", který se proměnil v rozkošného chlapce Manjiho. Aby se stal nejlepším duševním bojovníkem, je Manji rozhodnut bojovat s Kuibou. Ale neví, že míří na cestu, jak zabít sebe sama. Jak přijme své já, to záleží na osudu. Kuiba je příběh plný přátelství, lásky a osudu.
1/1
FilmDokončeno

Lemon Angel Project

V roce 2017 dívčí hudební skupina Lemon Angel najednou bez jakéhokoli důvodu ukončí svou aktivitu, i když je na vrcholu popularity. O deset měsíců později Minaguchi Tomo nastoupí na vysokou školu, aby dodržela svůj slib, který dala kamarádce Kono Yui. Právě byl vyhlášen konkurz na znovuvytvoření Lemon Angels a Tomo zjistí, že skupinu vedla právě Kono Yui. Rozhodne se, že na ten konkurz půjde. Do skupiny bude vybráno šest nejlepších dívek. Jak to všechno vlastně dopadne?
13/13
TV sérieDokončeno

Mahou Tsukai Nara Miso o Kue!

Příběh této novely se odehrává na planetě podobné Zemi, kde je už staletí známá magie. Lidé se snaží magii dostat do opozice vědy, ale kvůli vynálezu M.I.S.O. je jejich snaha marná. Jednoho rána, kdy si Hacchouya Shouta (středoškolák studující akademii magie) vychutnává své miso, objeví se princezna Majieeru (místo, kde se zrodila magie).
1/1
WebDokončeno

Saint Onii-san (2012)

Ježíš Kristus a Gautama Buddha, zakladatelé křesťanství a buddhismu, žijí společně jako spolubydlící v Tokijském apartmánu. Komedie často zahrnuje vtipy o křesťanství, buddhismu a věcí jim společných. Zvlášť, když se hlavní hrdinové snaží ukrýt pravou identitu a porozumět japonské moderní společnosti.
2/2
OVADokončeno

SKET Dance

Sket-dan je školní klub, který se skládá ze tří členů - energického leadera Bossuna, horkokrevné Himeko a o všem informovaného Switche. Ti o sobě rozhlašují, že vyřeší jakékoliv problémy, aby studenti mohli vést klidný bezstarostný život. Jenže opak je pravdou - jejich zbrklost a horlivost jim trochu kazí reputaci. Přesto si ale vždycky se vším poradí a ještě u toho stačí dobře vypadat.
11/77
TV sériePozastaveno

Spectral Force

V dobách, kdy démoni vládli světu, hledalo lidstvo svobodu. Lidští rebelové ovládli meč Tenmaken, který zabíjí démony a spáchali atentát na krále démonů, Januse. Aby ochránila suverenitu svého domova, musí princezna Hiro, napůl člověk a napůl démon, překonat svou hlubokou nenávist k lidem, nebo bude muset čelit válce, která zachvátí celý svět!
2/2
OVADokončeno

Takane no Jitensha

Jedenáctiletý chlapec, Takasumi Takane, dostane nové kolo, pokud se u zkoušek umístí do první stovky. Jenže jeho výsledky ho umístí až na 112. místo. Mamince zalže a poví jí, že se umístil na 92. místě a roztrhá odpovědní arch. Na cestě ze školy omylem poničí staré kolo, které měl dát sestřičce Tamaki. Tohle Tamaki rozzlobí a později ho nařkne z lhaní. Takane svou sestru začne považovat za přítěž. Jednoho večera, když jde do chrámu hledat svého zaběhnutého psa Chrise, se setká s mladým mužem jménem Yoyogi. Z nějakého důvodu má Yoyogi v ruce test, který se umístil na 92. místě. Yoyogi navrhuje obchod, ale vyhrožuje, že odpovědní arch vrátí původnímu majiteli, pokud mu Takane nedá něco, co nepotřebuje. Takane mu nabídne sestru Tamaki. A v tu chvíli se tam Tamaki objeví, Yoyogi ji promění v zářící objekt, který pak spolkne. Takane uzná, že udělal chybu a chce ji zachránit. Yoyogi souhlasí, že ji vrátí do původního stavu, ale jenom tehdy, pokud Takane vyhraje závod na rozbitém kole. Dokáže Takane vyhrát a zachránit Tamaki?
1/1
SpeciálDokončeno

The Big O

Už je to 40 let od incidentu zvaný „Událost“, který zničil město Paradigma a vymazal vzpomínky obyvatel. I přesto, že se jejich životy nakonec vrátily do normálu, když si vzpomněli na využití technologií, jako elektřina a vozidla, jsou stále sužováni jedním problémem. Stále neví, co přesně se před více než 40 lety stalo. Roger Smith je známý jako Vyjednávač. Má za to, že jeho povinností je chránit lidi, zatímco se vyrovnává se svou vlastní záhadnou minulostí. A ví, že se může spolehnout na své spojence – androida Dorothy, sluhu Normana a obrovského robota zvaného Big O.
15/26
TV sériePřekládá se

KAKKOII FANSUB 2011 | O BFS RS